Rus Çöpçatan Sitelerinde Nasıl Eş Bulunur

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on vk
VK
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp

Bir erkek, Rus bayanları arama fikrinden sonra, ne yapacağına ilişkin öneriler ve ipuçları aramaya başlayabilir.

Başarılı bir flört tecrübesine sahip olmak için bir insan ne yapabilir? Çoğu erkek, tanışma sürecinde dehşete düşüyor ve bir şans vermeden önce bile çıkıyor. Birkaç yıldır var olmakla birlikte, Rus (Ukrayna ve Belarus) çöpçatan endüstrisi, çoğu erkek için bir gizem.

Bu yazımızda, Rus kız arkadaş bulmak isteyen erkekler için ortak beklentiler ve başarı planları bulunmaktadır.

Erkekler Rus bayanları satın alamaz

Ne yazık ki bazı erkekler üyelik aidatlarını bir tanışma servisine ödemenin bir eş bulması anlamına geldiğine inanmaktadır. Bazıları, kızlarla iletişim kurmak için ödeme yaptıkları, ancak bir hayat arkadaşı bulamaması durumunda, bir tanışma sitesinin bir aldatmaca olduğunu iddia etmek için bile ileri gidiyor. Bu kesinlikle yanlış bir inançtır.

Gerçek şu ki, bir erkeğin bir Ukraynalı veya Rus gelinine hakkı yok, çünkü o bir partner ajansı / sitesinde ücretli bir üyedir. Bu acentelerin, aksi takdirde karşılayamayacakları iletişim araçlarını (e-posta adresleri, telefon numaraları, Skype adları, posta adresleri vb.) Bayanlara ve erkeklere sağlamaya yönelik servis ücretleri. Bu para kesinlikle gelecekteki bir eşi veya gelini güvence altına almak için bir para yatırma ya da peşinat değildir. Üyelik ücretleri dahil olsa dahi sevginin bulunması konusunda hiçbir güvence olmadığını unutmayın.

Ukraynalı ve Rus kızlar umutsuz değildir

Birçok kişi yanlışlıkla Ukrayna, Belarus ve Rus kızlarının ülkelerinin yoksulluğundan kaçmalarını ve yabancı bir pasaport sahibi herhangi biriyle evleneceklerini düşünüyor. Sovyetler Birliği’nin dağılmasından bu yana hayatın Rusya, Ukrayna ve Beyaz Rusya’da çok ilerlediğini ve kızların büyük çoğunluğunun ömrünü herhangi bir erkeklerle evlenmek için umutsuz ve fakir olmadığını unutmayın.

Ayrıca bazı erkekler, Rus veya Ukraynalı arkadaşlık sitelerinde yer alan kadınların, erkekleri hizmete gireceği gibi ödeyeceğini ve kadınların da istemediğini düşünüyor. Bu gerçekçi olmayan bir inanç. Rus bir tanışma sitesine girdiysen, bir kadının e-postanızı olumlu bir şekilde yanıtlamasını, hemen sizi ziyaret etmeyi kabul etmesini beklememelisiniz, çünkü yalnızca onun yapmasını istediği şey bu.

Açık şeyler gönderme veya isteği

Açıkça görülebilecek olsa da, bir adam asla izniyle bir kadına açık şeyler göndermemeli ve ondan açık şeyler istememelidir. Ciddi ve meşru Rus çöpçatan sitelerinin odak noktası, yetişkinlerle iletişim kurmak için bir kapı gibi davranmamaları için üyeleri arasındaki aşk eşleşmelerini kolaylaştırmaktır. Aksi takdirde bir kadının izniniz olmadığı sürece her zaman temiz tutmanız gerektiğini unutmayın.

Beyefendi gibi davranmama

Rus kadınları, gerçek bayanlar gibi davranılan erkekleri takdir ediyor. Ajanımız tarafından düzenlenen bir ankette, Rus bayanlar saygı ve görgü kurallarını bir adamda en çok görmek istedikleri iki özellik olarak gösterdiler. Ne yazık ki bazı erkekler iletişim kurarken görgülerini unutuyorlar ve kadınlarla e-posta alışverişi yapıyorlar ve kesinlikle çoğu durumda bir erkeğin gelecekteki eşini çevrimiçi bulmalarını önleyebiliyor.

Rus bayanları erkeklerin partner web sitelerini kullandıklarını biliyor. Bu, erkeklerin maliyetleri hakkında şikayet etmenin uygun olduğu anlamına gelmez. Hatırlayın ki kadınlar maliyetleri üzerinde hiçbir kontrolü elinde tutmuyor ve birçok kişi, memnuniyetsizlik ve hayal kırıklıklarını dile getirdiklerinde rahatsızlık çekiyor. Daha da kötüsü, erkekler kur ücreti hakkında şikayette bulundukları zaman, harcamış oldukları parayla ilgili acı ya da pişman oldukları veya kadının çaba ve harcamaya değmeyeceğini düşünüyorlar.

Elbette ki bu adamın amacı olmayabilir, ancak genellikle mesajın algılanışı şeklidir. Yanlış anlama ve duygulara zarar vermekten kaçınmak için, erkekler ajanslarla çıkma masraflarını, ajansların sitelerinde gördükleri kadınlarla konuşmaktan kaçınmalıdır.

Eğer bir adam bir Rus kadınıyla istikrarlı bir ilişki kurmak istiyorsa, istikrarlı bir iletişim akışı sağlamaya çalışmalıdır. Bir erkek, geleceği umut verici bir ilişki istiyorsa, bir kadınla irtibatta kalmalıdır.

Konuşacak çok şey var, ilişki heyecan vericidir ve Ukraynalı ve Rus bayanları kurmanın yeniliği henüz aşınmamıştır. Ancak zaman geçtikçe, bir erkek daha az e-posta göndermeye başlamış ya da kadını sık sık aramaya başlamamış olabilir. Bu reaksiyon yaygın olsa da, ciddi ve anlamlı ilişkilere başlamak konusunda ciddi olan erkekler her zaman daha iyi bilmek istedikleri kadınlarla irtibatta kalmaya çalışmalıdır. Umut verici ilişkiler başarısız olabilir veya başarısız olur çünkü bir taraf ya da diğer iletişim kurmayı bırakır.

Bazı erkekler Rus veya Ukraynalı kovalardaki güçlükleri talep ediyorlar. Bu agresif erkekler, karşılık verdikleri her kadının e-postalarının hepsine anında ve olumlu yanıt vermelerini beklemekte ve beklemektedir. Buna ek olarak, bu adamların bazıları ilgilenmeyen kadınlara hakaret edebilir ve asılsız dolandırıcılık suçlamaları yapabilir. Saygılı ve kibar olmak için gayret gösterin ve Rus gelini bulma şansınızı artıracağınızdan emin olabilirsiniz.

Rus randevusu kurallarını gerçek dünyadaki kurallara ayıracağını unutmayın. İyi huylu ve nazik bir adam kesinlikle kadını alacaktır. Saldırgan ve kibirli adam gözardı edilecek.

Sonunda bir kadının da sizi yanlış anlaması gerektiğini anlamalısınız, bu yüzden işler karıştığında sabırlı olun. Evliliğe yön verecek istikrarlı bir ilişkinin sürdürülmesi için anlayış ve iletişimin önem taşıdığını unutmayın.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on vk
VK
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp

Diğer Yazılar

Rus kızlar ile arkadaşlık