Rus Kadınları İçin Bir Hayatta Kalma Rehberi

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on vk
VK
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Rus Kadınları Rehberi

Eğer bir Rus kadın olan gizemi çözmeyi gerçekten istiyorsan, muhtemelen bu hayatta kalma rehberini tamamen atlamalı ve Tolstoy ve Dostoyevski’yi okumalısın. Yine de, Rus yazarlar asla kendi öz değerleriyle tanınmadığından, Natasha ya da Tatiana ya da Olga ile ilk buluşmadan önce sizi kütüphaneye göndermek istemedik!

Faturayı öde – Rusya’da bir kadın, teknik olarak sizi davet etse ve hatta bir fincan kahve sipariş etse bile, hesabın ödenmesini bekler. Evet, Paris ya da New York’ta insanlar bir hesabı paylaşma eğilimindedir. Öte yandan, Moskova’da böyle bir manevra denerseniz, rus kadınlar cimri olduğunuzu düşünecektir. İyi huylu bir rus bayan, muhtemelen cüzdanını alır gibi yapardı. Bu hileye inanmayın: bu saf provokasyon.

Çantaları taşı. Feminizm, Rus kadınlarının bir bakkala gittikleri zaman evlerinden ayrılma eğiliminde oldukları bir şeydir. İkinizin önünde iki çanta varsa ve bir tanesi daha ağırsa, ikisini de almalısın. Yapılması ideal olan şey, kadın arkadaşınızın cüzdanı dışında hiçbir şey taşımamasını sağlamaktır.

Ona bol bol ilgi gösterin. Batılı meslektaşlarıyla kıyaslandığında, Rus kadınları erkeklere karşı daha doğal davranıyorlar – ve sizden de bunu bekliyorlar. Onun için arabanın kapısını açarak, bir binaya girerken ya da bir binadan çıkarken onlara izin vererek, centilmenlik yapmalısınız – bunların hepsi Rusya’da standart işletim prosedürüdür, ancak yine de iyi bir izlenim bırakmanıza yardımcı olur.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on vk
VK
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp

Diğer Yazılar

Rus kızlar ile arkadaşlık