Aradığınız Rus kız arkadaş bulmanın en iyi yolu nedir?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on vk
VK
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp

Hepsinden once, kesinlikle siteye üye olmanız gerekli. Fotoğraflar ve 1000 kelimelik bir yazı, bunları gerçekten yaptığınıza emin olun – uygun bir kamerayla güzel fotoğraflar çekinin (düşük çözünürlüklü cep telefonu fotoğrafları değil).

Aktif olun! Kendinizi olduğunuz gibi güvenilir ve enerjik bir insan olarak gösterin. Bol miktarda mektup yazın (biz 40-50 öneriyoruz) ve kiminle rahat olduğunuzu ve sizinle kimin ilgilendiğini bulun.

Beğendiğiniz farklı Rus kızları yla iletişim kurun. Sorularınıza cevap verip vermedikelrine ve onlarla rahat olup olmadığınıza bakın. Bazılarına ne söyleyeceğinizi bilmezken, bazı kızlarla doğal uyumunuz olabilir. Gönlünüzün uygun ve rahat bulduğunuzu seçmenizde size yardım etmesine izin verin.

İlgi gösterin. Herkes birinin kendisine ilgi duyduğunu bilmeyi sever. Eğer Rus kız arkadaşınızın çocuğu varsa, onlarhakkında soru sorun. Evcil hayvanlarına ilgi gösterin, ve aile değerleri hakkında konuşun.

Mektuplar ve telefon aramalarından sonra, bir sonraki adım Rusya’ya gelip Rus gelininizle kişisel olarak tanışmaktır. Bir otelde kalın, evinde değil, ve yeni Rus kızınızın gözüne girmeye çalışın. Aşkın gelişmeye başlamasına izin verin ve zaman ikiniz için de doğru olduğunda, onunla birlikte hareket edin.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on vk
VK
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp

Diğer Yazılar

Rus kızlar ile arkadaşlık