Neden Rus ve Ukraynalı kızlar tanışma sitelerine kaydoluyor?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on vk
VK
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp

Rus ve Ukraynalı kızların tanışma sitelerinde kaydolmalarının temel nedeni seven ve sevilen erkeği bulmada daha çok olasılığın olmasından kaynaklanıyor. Kadınların çoğu buna oldukça ciddi yaklaşıyor, çünkü zaten memleketlerinde onlara layık eşleri bulmada umutsuzluğa düşmüşler.

Rusya’da bayanlar için erkek arkadaşı bulmak kolay, ama eşi bulmak çok zor. Özellikle Ukrayna’daki ve Rusya’daki kadınların çoğunluğu için 30 yaşından sonra bu bir problemi oluşturuyor. Ama güzel Rus kadınları evlenmek, aile kurmak, çok çoçuk sahibi olmak ve mutlu olmak istiyorlar. Burada evliliğin sağladığı istikrarı istiyorlar. Ama sıkça onlardan çoğu farklı nedenlerden dolayı kendilerini seven eş ve anne olarak görmedikleri için farklı tanışma sitelerinde mutluluğu arıyorlar.

Rus erkeklerin dünyada en iyi babalar oldukları söylenemez. Rusya’daki erkekler sıkça çoçuk bakımını tamamen kadının omuzlarına yüklemeyi tercih ediyorlar. Dünyadaki tüm kadınlar gibi, Rus kadınları eşleri ile birlikte çoçuklarına bakmak, onu sevmek ve onun eğitimi ile ilgilenmek istiyorlar. Batı erkekleri çok daha şefkatli babalardır, onlar çocuklarına daha çok boş zamanlarını ayırıyorlar. Alman, İspanyol veya Amerikalı birisi ile evlenen kadın onun hem kadının çocuğuna hem de onların kendi çoçuklarına iyi baba olacağına umutlanabilir.

Avrupa ve Amerika’da hayat Rusya ve Ukrayna’daki hayattan daha istikrarlı ve tahmin edilebilir. Bu ana neden olmasa da, Ukraynalı kadınların Rusya’dan niye gittiklerini açıklayan bir neden. Siz istikrarsızlıktan ve tahmin edilemezlikten yoruluyorsunuz. Siz ne ile geçineceğinizden, gelecek eşinizin alkolik olup olmayacağından, çocuklarınıza yeterli eğitimi sağlayıp sağlayamayacağınızdan sürekli endişelenmekten çok, güven istiyorsunuz. Maalesef, Rusya’da iyi eğitim görmüş olanların coğunluğu için dahi yaşam seviyesi diğer gelişmiş ülkelerden daha düşük.

Kadınların çoğu büroya acı veren boşanmalardan sonra geliyorlar. Onlar üzülmüş ve hayal kırıklığına uğramış, onun için herşeyi bırakıp uzaklara gitmeye ve herşeyi ‘temiz sayfadan’ başlamaya hazırlar. Bu kadınlar onları seven ve onlarla ilgilenen, aynı anda karşılık olarak sevilebilen insanın varolduğunu hissetmek istiyorlar.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on vk
VK
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp

Diğer Yazılar

Rus kızlar ile arkadaşlık