Sadece seyahate çıkıp, seyahat rehberlerinden bulunmuş birkaç süper klişe yeri ziyaret etmekten nefret etmiyor musun? Turistlerle dolup taşan tarihi yerler, fahiş fiyatlandırılmış dükkanlar ve restoranlar yerine, gittiğin destinasyonu gerçekten deneyimlemek isteyebilirsin. Keşke sana en güzel noktaları gezdirecek ve turist tuzaklarından kaçınman için yardım edecek bir seyahat arkadaşı ve beraber takılabileceğin harika yeni arkadaşlar bulabilseydin.

Burada TourBar devreye giriyor! Nereye gidiyorsanız, size gerçek deneyimi yaşatmak için yardımcı olacak bir sürü harika, arkadaş canlısı yerel kişiler arasından kolaylıkla bir seyahat arkadaşı bulabileceksiniz.

Neden TourBar’a katılmalı?

TourBar bir seyahat arkadaşı veya partneri bulmak isteyen herkese bir üyelik klübü gibi. Üye ol ve dünyanın her yerinden bir sürü kafa dengi insan arasından seç. Üyelik planını şimdi seç ve TourBar’ın tüm harika özelliklerinin tadını çıkar.

Doğrulanmış üyelerle, insanlara bağlanmak güvenli ve kolay ve ayrıca deneyiminizi seçebilirsiniz. İster TourBar’la uluslararası dating sitesi olarak ilgileniyor olun, isterse sadece yeni insanlarla tanışmanın eğlenceli yolu ve yeni bir deneyimin tadını çıkarmak, şansınız açık!

Bugün kaydol ve hayatını zirvede yaşa, dünyanın her yerinde bağlanacak vir seyahat arkadaşı bul!